Home

plius trys narys estijos disko metikas Vaizduojamasis Peticija Paieškos sistemų rinkodara

Estijos disko metikas G.Kanteris ant prizininkų pakylos mato save, V.Alekną  ir R.Hartingą
Estijos disko metikas G.Kanteris ant prizininkų pakylos mato save, V.Alekną ir R.Hartingą

Deimantinės lygos“ finale – disko metikas Andrius Gudžius | tv3.lt

Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos  čempionas - LRT
Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos čempionas - LRT

A. Gudžius nugalėjo šalia olimpinės prizininkų pakylos likusius disko  metikus | kl.lt
A. Gudžius nugalėjo šalia olimpinės prizininkų pakylos likusius disko metikus | kl.lt

Disko metikas A. Gudžius turnyre Olandijoje buvo septintas - Delfi sportas

Deimantinėje lygoje – puikią formą demonstruojančio Andriaus Gudžiaus  startas | tv3.lt
Deimantinėje lygoje – puikią formą demonstruojančio Andriaus Gudžiaus startas | tv3.lt

Estijos disko metikas Gerdas Kanteris pasaulio čempionate iškovojo aukso  medalį (180074) | News.lt
Estijos disko metikas Gerdas Kanteris pasaulio čempionate iškovojo aukso medalį (180074) | News.lt

Geriausi pasaulio disko metikai varžysis be V.Aleknos | KaunoDiena.lt

E.Zarankaitė laimėjo disko metikių varžybas Estijoje | Sportas.lt

Mykolas Alekna pateko į disko metimo finalą - Sport24.lt

M. Alekna Deimantinės lygos varžybose Stokholme pagerino savo rekordą |  KaunoDiena.lt
M. Alekna Deimantinės lygos varžybose Stokholme pagerino savo rekordą | KaunoDiena.lt

Lietuvoje vėl susirungs stipriausi pasaulio disko metikai - Delfi sportas

V.Alekną Taline aplenkė tik Estijos disko metikas

Irano disko metikas Estijoje įveikė G.Kanterį - Delfi sportas

Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai  laimėjo auksą Europos čempionate
Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai laimėjo auksą Europos čempionate

Disko metikas A. Gudžius Estijos „Aukso lygos“ varžybose – antras - LRT

Disko metikas V. Alekna varžybose Estijoje – antras - LRT

Gerdas Kanteris – pasaulio rekordininkas manieže | Sportas | 15min.lt

G.Kanteris: Virgilijus yra geriausias pasaulio disko metikas - Delfi sportas

Disko metikas G.Kanteris savų žiūrovų akivaizdoje patyrė fiasko - Delfi  sportas
Disko metikas G.Kanteris savų žiūrovų akivaizdoje patyrė fiasko - Delfi sportas

Jusis Training - Kas Lietuvai yra disko metimas ir kaip sekėsi Lietuvos  vyrams pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose. Nuo pasaulio lengvosios  atletikos čempionatų pradžios 1983 m., kuomet buvo surengtos pirmosios  varžybos, disko metimo
Jusis Training - Kas Lietuvai yra disko metimas ir kaip sekėsi Lietuvos vyrams pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose. Nuo pasaulio lengvosios atletikos čempionatų pradžios 1983 m., kuomet buvo surengtos pirmosios varžybos, disko metimo